Büyük Beden Bluz Çeşitleri İle Farkınızla Fark Yaratacaksınız

Büyük beden giymeniz sizin şık olmayacağınız anlamına gelmez. Şıklık bedene bakmaz, şıklık kumaşın kalitesi ve bluzun modeli ile ölçülmektedir. Bu sene büyük beden bluz modası çok renklidir. Özellikle bluzlar adeta birbiriyle şıklık yarışı içinde.

Birbirinden muhteşem bluzlarla günün en şık bayanı olmanız çok mümkün. Büyük bedende bluzların rahat olması en önemli unsurlardan biridir. Rahat ve Şık kumaşlarla üretilmiş bluzlar hem sizi rahatsız etmeyecek hem de şık bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacak. Bu yıl adeta büyük beden bluz çılgınlığı yaşanıyor. Birbirinden çeşit ve renkli bluzlar mağazaların sitelerinde ve vitrinlerinde adeta göz kamaştırıyor.

Şıklığınıza Şıklık Katan Şifon Büyük Beden Bluz

Şifon kumaş gereği yumuşak bir dokuya sahipken giysi olarak giyildiğinde zengin bir kumaşa dönüşüyor. Büyük bedenler de kullanılan şifon bluz oldukça estetik ve kaliteli gözükmenizi arttıracaktır. Mutlaka büyük beden bluz tercihlerinizin arasına şifondan üretilmiş bluzları eklemelisiniz. Şifonun kaliteli cazibesine hem siz hem de çevreniz kapılacaktır. Şifon bluz tercih ettiğinizde kesinlikle içindeyken kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Şıklığınıza şıklık katan harika bir kumaş çeşididir.

Büyük Beden Bluz da Baskılar Çok Moda

Bu sene diğer bedenler olduğu gibi büyük bedenlerde oldukça renkli. Bu senenin modası bluz üzerine yapılmış baskılar. Birbirinden farklı baskılı bluzlarla spor şıklığı elde etmeniz çok kolay. Eğer spor şıklık istiyorsanız mutlaka alınacaklar içine baskılı bluzları eklemelisiniz. Bu baskılar bazen çizgi film karakteri olabiliyorken bazen de doğadan bir parçanın baskısı yapılabiliyor.

Bu baskı detayı güzel büyük beden bluza güzel bir hava katmaktadır. Adeta bluzları renklendirmektedir. Şık bir görüntüye bürünmek istiyorsanız baskı desenli bluzları sıklıkla tercih etmelisiniz. Bu tarz bluzlarda genellikle çizgi film karakteri olan pembe panter gibi birbirinden farklı ve sevimli karakterler yer almaktadır. Yine bu baskılar içinde gül deseni baskılı olan bluzlar oldukça tercih edilmekte.

Büyük Beden Hiç Olmadığı Kadar Renkli Olacak

Büyük beden giyen bayanlar genellikle tercihlerini siyahtan yana kullanır. Bu yıl modanın renkli olmasıyla büyük bedende siyaha artık son veriliyor. Rengârenk bluz çeşitleri mağazalarda sizi bekliyor. Özellikle bu yılın büyük beden bluz renkleri haki, hardal sarısı ve mavidir. Artık siyaha elveda deyip sizde renklerin büyülü dünyasına kendinizi kaptırmalısınız.

Büyük beden hiç bu kadar renkli olmamıştı. Artık siyah bluz almak zorunda kalmadan bu yıl ve önümüzdeki yıl renklerin içinde boğulacaksınız. Bu yıl içinizdeki rengi ortaya çıkarmanın tam sırası rengârenk salaş bir bluzla inanılmaz derecede muhteşem bir görüntüye sahip olacaksınızdır.

Fakir Kol Bluzlar Yok Satıyor

Büyük bedende en ideal kol boyu fakir kol boyudur. Fakir kol boyunun büyük beden bluzlara kattığı hava oldukça fazladır. Bu yıl fakir kollu büyük beden bluzlarla sıklıkla karşılaşacağız. Sadece kış aylarında değil sonbahar ve ilkbahar gibi mevsim tercihlerinde de oldukça tercih edilen bir çeşittir. Fakir kol bluzlar birde çeşitli renklerle birleşince artık daha cezbedici oluyor.

Kış kapıda son hız kış alışverişi yapılıyor. Birçok mağazanın internet alışverişinde fakir kol neredeyse yok satıyor. Bayanların üzerinde güzel bir görüntü elde etmesini sağlayan fakir kol adeta yok satıyor. Kış alışverişi yapmanıza gerek kalmadan son bahar ve ilkbahar dönemlerinde de rahatlıkla fakir kol bluzları tercih edebilirsiniz.

Büyük Beden Bluzda Dekolteli Kol Detayı Ön Planda

Bluzları daha şık hale getiren bluzun kumaşı olduğu kadar detaylarda kullanılan malzemelerde bir o kadar önem katıyor. Bu yıl büyük beden bluzda ön plana çıkan bluz dekolteli kollara sahip olanlardır. Dekolteli kol detayı adeta bluzun havasını değiştirebiliyor.

Günlük hayat olsun yâda akşam bir gezintiye çıktığınızda size oldukça şık bir görünüş kazandıracaktır. Özellikle dekolteli kol detayı olan bluzlara tül ve dantelde eklenince sizi bambaşka bir noktaya taşıyacaktır.

Bu tarz bluzlar sizi gündüz şık yaptığı kadar gecede şık yapacaktır. Büyük beden bluzlar düşünülenin aksine oldukça fazla çeşide ve renge sahiptir. Genellikle büyük bedende fiyatlar şişilirken https://www.lafaba.com/kadın-büyük-beden-bluz sitesinde tam tersine çok uygun fiyata ve birbirinden şık büyük beden bluzlara sahip olabilirsiniz.