עוקבים באינסטגרם לקידום העסק

Oct 14, 2020 Others

כיצד עסקים נעזרים באינסטגרם לטובת הגדלת מכירות? איך משיגים עוקבים ברשת החברתית הפופולרית? ועל מה כדאי להקפיד לפני שבוחרים במהלכי שיווק שנשענים על אינסטגרם?

אינסטגרם היא לא רק אחת מהרשתות החברתיות המובילות בעולם, אלא גם כלי שיווקי וקידומי לכל דבר ועניין. בזכות הדומיננטיות של הפלטפורמה, בעלי עסקים מכל סוג יכולים לקדם את עצמם בצורה יעילה, וויזואלית וממותגת. יתרה על כך, אינסטגרם היא כלי שמאפשר לעסקים קטנים להתחרות בעסקים גדולים – ולעשות זאת בהצלחה רבה.

יותר עוקבים >> עוד יותר עוקבים

היתרונות של קידום העסק באמצעות האינסטגרם באים לידי ביטוי בצורה אורגנית. בין היתר, אם העסק משכיל להשיג עוקבים באינסטגרם, סביר להניח שהאלגוריתמים יקדמו את הפוסטים והתמונות שלו ליותר ויותר אנשים. בעקבות קידום טבעי מסוג זה, העסק נחשף לעוד אנשים ולעוקבים – שלאחר מכן הופכים ללקוחות.

במילים אחרות, קניית עוקבים מובילה למעשה לעוד עוקבים. כאשר יש לדף הרשמי של העסק עוקבים, אנשים חדשים שמגיעים אליו מתרשמים ממנו.

יותר עוקבים >> יותר מכירות

מטרת העל של השגת עוקבים היא כמובן להגדיל את המכירות. אחרי שעסק צעיר קונה עוקבים, הוא בונה קהל עוקבים נוסף ואורגני ומגדיל את המכירות העתידיות שלו. במקביל, המותג עצמו נבנה באינטרנט ומבטיח נוכחות מקוונת.

קניית עוקבים היא כלי אפקטיבי לשיווק. לשם השוואה, האלטרנטיבה היא להשקיע אלפי שקלים בייצור תוכן והעסקת כוח אדם. אז במקום זה, פשוט מבררים על עוקבים באינסטגרם ומצטרפים לעסקים המצליחים.

אבל מה עושים כשהעסק רק מתחיל את הפעילות באינסטגרם?

בעידן שבו אין לאף עסק הזדמנות שנייה להשאיר רושם חיובי ראשוני, הרבה עוקבים הם תנאי בסיס להצלחה.

הסוד של קידום ברשתות חברתיות הוא להדהד את המסר לכמה שיותר אנשים. אבל בשלבי הפעילות הראשונים, סביר להניח שלעסק לא יהיו הרבה עוקבים. אזי, במקרים כאלו, גם אם העסק הוא באמת הטוב ביותר בתחומו, קניית עוקבים הופכת לפתרון טוב מאוד עבור עסקים רבים.

כיצד משיגים עוד עוקבים באינסטגרם?

החלטה נכונה על רכישת עוקבים צריכה להתבצע מול חברה שמתמחה בכך. כאשר מחפשים חברה כזו, כדאי לתת עדיפות לניסיון ולוותק. בנוסף לכך, חשוב מאוד לבדוק איזה מחירים החברה גובה – ולוודא שההצעה משתלמת לך מבחינה כספית ומבחינת השירות בכללותו.

לאחר מכן, כל שנותר הוא לברר לגבי מועדי אספקה ואחריות מלאה על השירותים. עוקבים איכותיים שמסופקים לעסקים בתנאים כאלה, עסקים יכולים לקדם את העסק מהר וביעילות באחת הרשתות הפופולריות ביותר בישראל – ובעולם.