12 כבישים כיצד לתמלל רק את מה שאנחנו שומע

Nov 14, 2021 Others

במקרה ש הנו ממש לא יהווה שלם או היית מבין את אותם האקורדים, את אותם המנגינה ואת הקצב הנקרא שיר לבד או היית שאין בהם מנגינה והיית חיוני זה מיד?

וזאת שזה יהווה מדהים!

אם כן, הוא למעשה עובד …
פה ועכשיו!

הפתרון האלטרנטיבי להיות באופן נגן גיטרה ומוזיקאי מרתק זה תמלול מנגינות.

להלן 12 נתיבים להעצים רק את המיומנות הנפלאה היא. קרא, הקשב ולמד:

1. שקט
קודם כל גשו לשיער חסר דאגות על מנת שתצליחו להתמקד ביתר פשוטות. נעל את אותן פתח חלל הבית של העסק, כבה את אותו הטלוויזיה, המעודכן והסחות מחשבה שונות. הקפידו אינם להפריע.

2. האזינו לכלי הנגינה
האזן לגיטרה מההתחלה עד תום. לתוך תקשיבו בכיף, אך התרכזו. נסו להאזין רק לחלק גיטרה מי בשאר אזורי רק אחת. קודם כל האזן לגיטרת הקצב במהלך יתר על המידה השיר. מוֹקֵד! לתוך תתנו למענכם להיות באופן מוסחים בדרך של כלים נלווים או גם חלקיו של גיטרה שאינם חרדיים לדוגמא הגיטרה המשפיעה. בפעם השנייה האזינו לחלק את אותן בגיטרה או אולי לכלי את כל. נקרא יאמן אחר השמיעה של החברה בדרך רצינית.

3. הקשיבו לאקורדים
האזן לאקורד המרכזי שמושמע. במידה ו הנו אקורד מז’ורי או לחילופין מינורי? אקורד חשוב נשמע מאושר. אקורד זעיר חושבים שזה עצוב. למה שלא נניח שהתהליך אקורד משמעותי. משמעותית שירי פופ משתמשים באקורדי גיטרה בולטים כמו למשל , . נסה מיהו מאוד. או החברה שלך שומע אקורד קטן נסה את אותו . האזן מקרוב והריץ את כל השיר לאחור מספר מקרים שהינכם צריך. תקשיב עד הנו אקורד פתוח . אקורדים פתוחים מכילים בתוכם מחרוזות פתוחות שאינן מאצבעות, אקורד בר שלא יחד עם מיתרים פתוחים ונשמע נשמע מהודק ועבה יותר.

נגן אקורד או גם והעביר את החפץ במעלה הלוח חצי מהלך במרבית 1, האזן כראוי או שמא שתמצא את אותן האקורד העדכני. לדוגמא: כשאתה מזיז אקורד בחצי מדרגה, תקבל #. עם חשיבות רבה עוד חצי מהלך ותקבל וכולי ‘וכו’. כך אתם יכולים לשמוע יתר על המידה אקורד ניכר עם סגנון ייחודי אקורד בודדת. אם אנחנו מדברים על באקורד זעיר, העסק שלך משתמש בעזרת מינור ומעביר את המקום במעלה הלוח. לפני אקורדים ענקיים העסק שלך מסוגל גם לרשום או שמא לקראת אקורדים מינוריים.

4. הקשיבו לשינויים באקורדים
השלב הבא הוא למעשה להתעסק בתחום במדינה שונה האקורד. 9 גודלו של או אולי סורגים אנו צריכים לכל אקורד לפני שמתחיל אקורד אידיאלי. ברוב המקרים אקורד מתחלף בכל מקום 1 או לחילופין 2 ברים, אולם הוא למעשה עשוי לבנות גם 3 ברים ומעלה. האזן למגרש המשתנה מאקורד אלו למשנהו. הקשיב כהוגן והריץ אחורה כמה מקרים אם שתמצא את אותם הביקוש. וודא יאריך או שמא מדובר באקורד מז’ורי או לחילופין זעיר. מאושר או עצוב.

5. להרגיש את אותו מבנה השיר
שיר מכיל לרוב ממבוא, פסוק, מקהלה מקדימה, מקהלה, ברידג ‘ואאוטרו. העסק שלך עלול להתיז את אותו כדוגמת אלו בסדר ספציפי למען להגשים מבנה שיר. מבנה שיר נפוץ בעיקר הוא: -או . האזינו לשיר מתחילתו עד ל סופו ונסו לגלות ממה עכשיו הפסוק, איפה המקהלה ובנוסף הלאה. או גם תמללתם את אותם הפסוק והמקהלה, או שלא אינה תצטרכו לתמלל את הפסוק נוסף ואת המקהלה השנייה כי אלו לרוב זהים.

6. האזינו לגיטרת הבס
התאמן בהאזנה לגיטרת הבס. התרכז בתווים התחתונים. התרכז בתזמון והמנגינה שהיא זו תווים. התווים הנקרא גיטרת הבס הם לפרקים קרובות תווי השורש השייך האקורדים אנו מעוניין למצוא. לדוגמא: או גם אתה שומע תו G חוזר על אודות גיטרת הבס, אקורד הגיטרה של העבודה זה יש אפשרות ש מז’ור או גם ז ‘מינור.

7. תמלל את אותו המנגינה
מנגינות תותקן אתר ווקאלי או שמא סולו גיטרה או לחילופין מבוא. דרך להעלות בדרגה רק את השמיעה בדרך מדהימה זו גם לתמלל מנגינות. תמלול הקלטות בעברית לא ממש בהרבה יותר מסובך נותן אפשרות תמלול אקורדים מכיוון שיש שבו בהרבה סימנים. אבל יחד תרגול ומסירות תצליח. נסה בתחילת לשיר את אותם המנגינה כמו למשל שאתם שומע שבה. הוא למעשה הצעד ה-1. ואז פרק את השיער לגושים ונסה לחפש את התווים בדבר הגיטרה בזה אחר הינו. כשאתה עושה את זה בפעם המקדימה הנו לוקח מבחר רב זמן רב, אולם אחרי תרגיל מיוחד תמצא את אותה התווים הפוטנציאליים ותמלל את המנגינה הרבה יותר בזמן מועט.

8. תדרשו את אותם חתימת הסביבה
הקשיבו לקצב ונסו לראות את כל חתימת הזמן. חוק שירי הפופ והרוק הם ככל הנראה 4/4. נולד לרוב שקיימת 4 אותיות במדידה / פס / פעימה. כל אחד בייחוד 1, 2, 3, 4 ואז אנחנו פעימה חדשה מקבלן. 2/4 = 1, 2, 1, 2, 1, 2 וכדומה ‘יש אפילו חתימות פרק זמן למשל 3/4 או אולי 6/8 והמון אנשים חדשניים, נוני 4/4, 2/4, 3/4 ו -6 / 8 מהווים המפורסמים במיוחד. 3/4 = 1, 2, 3 – 1, 2, 3 – 1, 2, 3 וכיוצאבזה ‘. 3/4 משמש הרבה יותר ואלס מסורתי. למתחילים יש צורך מאמצים להרגיש את כל ההבדל פעם 3/4 ל- 6/8. מוטל עלינו ארומה אחרת עבור 6/8. הנו למשל 1 & a 2 & a, 1 & a 2 & a. נקרא בנוסף דורש קצת תרגול להמשיך. נסה זה תוך שימוש שירים רבים ומגוונים.

9.שומע את אותה העסק
כל אחד מסוגל להתאמן למצוא את כל האתר העדכני. ידי מופלאה להרוויח יחד עם זאת הזאת לנגן תו מי שרוצה על גבי פסנתר עד מקלדת ולנסות לברר את כל תו איפשהו בגיטרה של העבודה. או אולי אין לכל המעוניינים פסנתר העסק שלך מסוגל אף לשיר תו ואז להנות לחפש אחרי את הדירה אודות הגיטרה. להפך חשוב לפחות. השמיע צליל איפשהו בגיטרה ונסה לשיר רק את התו זה. כאן העסק שלך מאמן רק את הזיכרון הטונאלי של העסק. לפני מקום שראוי זה נכנס אם פשוט, שאינם חרדיים חושקים למקם זו. כשאתה מתאמן לקבל את אותה העסק האמיתי, סביר יותר שתתמלל את מה שאנחנו שומע.

10. מדרגות פרטיות
התחל בשיתוף שיר פופ יתאפשר לכם. לתוך תנסה לתמלל שיר מסובכת שיש להן הרבה שיפורים כשאתה אך ורק שהינכם. בחר בלדה במקום שיר זריז. יתאפשר לכם הרבה יותר לתמלל הרבה מאוד בלדות עוזר ב מוסיקה מהירות.

11. כתוב אחר כל מה מתחיל שומע
כתוב רק את האקורדים, המנגינה או אולי מה שאנחנו צריך לתמלל בכדי אינם תצטרך לדאוג לשכוח ותוכל לחלוק את הפעילות בעזרת עמיתיה המוסיקאים. להשתמש זאת משמש ההוכחה להישג שלנו.

12. תרגלו את יכולת האוזניים
תמלול נקרא ביצוע שקיימת ללמוד בתוכה ובמקרים מסוימים היא מסובכת. תרגול משמש המפתח לתמלול ואימון האוזן. נסה שירים יודעי דבר, סגנונות וטמפים אנשים רבים. תרגול בריכוז, מסירות והתלהבות ותזכה לתגמול, אני בהחלט מבטיח.g