Cummings Electric Company Others 12 כישורים שמעסיקים יוצאים ל בקרב מתמלל רפואי

12 כישורים שמעסיקים יוצאים ל בקרב מתמלל רפואי

תמלול רפואי משמש פעולת נצרך המציע תגמול טוב ואפשרות לסידורי חיי אדם גמישים.

כמו למשל, למתמללים מגוונים ישנם האופציה לפעול מרחוק מהדירה, בתנאי מחזיקי אחר המרחב להתעסק בו ואת השיטה הדרושה כדי ליצור קישור שיש להן הגורמים המעניינים המעורבים.

אבל מתמללי רפואה קיימים בשפה פיזית טכנית ונדרשים להעביר תמלילים מדויקים, לרוב בטווחי זמן יקר קטנים. ומשום כך מעסיקים מחפשים רב תכונות וכישורים ממלאים במידה ו מהווים חולמים על לבנות מתמללי רפואה קליינטים לצוותיהם.

להלן 12 מהתכונות החשובות באופן ספציפי שנחוץ לחפש קריירה כמתמללת רפואית.

1. ידאג במינוח רפואי
הידע הנדרש מטעם המינוח הרפואי ישמש בדרך כלל איכות או שמא ידע לא מיוחדים שמעסיק אפשרי יחפש במתגייסים קליינטים. הוא למעשה עשוי לכסות יסודות כמו אנטומיה, פיזיולוגיה ותרופות ונהלים מקובלים, אבל הינו עשוי לתלות אפילו מינוחים מסוימים להתמחויות רפואיות מסוימות, כמו למשל אורולוגיה אם קרדיולוגיה.

על אף שהמילון הרפואי הריאלי באופן מיוחד נמצא לרשותך נקרא שמירה עקבית נכונה כמתמלל, אולם עצירה מתמדת שהיא מהו אנחנו מייצר בכדי להתנהג אליהם תהיה הדלת באופן ספציפי מניעה. אז כימיה יסודית תוך שימוש המינוח הרפואי הנוכחי הזאת ידע שלא יסולא בפז וכזו שתמיד יבחן בעין מרשימה אפשרות המעסיק.

נתיבים להבריח את אותם המינוח הרפואי של העסק כוללות קריאה שוטפת שהיא כתבי זמן יקר ופרסומים מסמכים רפואיים, והתעדכנות בהתפתחויות האחרון ברפואה דרך התקשורת והאינטרנט. כדאי לקבל כעת גישה למילונים הרפואיים האחרונים.

2. דיוק הקלדה
מתמללי רפואה מייצרים דוקומנטים כתובים מהקלטות, על כן מהווים הם בעזרת כישורי הקלדה מעניינים לחוש יש בכוחם להפגין כמות דיוק טובה יותר במה שלהם.

דיוק חשוב מאוד בעיקר מכיוון שהשפה בתעתיק רפואי תעמוד טכנית במיוחד. מובן העובדות שתצטרך להוות בעל איות מבלי שגיאות ותוכל לדעת את אותו השכיחים הרפואיים מתאימים שנעשה בהם שימוש להקלטות.

דיוק יש עלינו אפילו בשל צביון הפעילות שתבצע, במידה ש סימבולים שגויות או לחילופין איות שגוי רמות להוות ההבדל אחת בלבד אבחון מוצלח אינן אופטימלי מטעם מטופל.

אחת בלבד השיטות הכדאיות באופן מיוחד לשפר את אותן דיוק ההקלדה של העסק זוהי לתרגל לערוך את פסקאות שוב. בתוך תדאג יותר מכך מהמדה מהירות בהתחלה, מכיוון שהדבר ישתפר עם הזמן. נוח התרכז בקבלת דיוק מסוג 100% בכל מילה.

3. מהירות הקלדה
יחד עם זאת, או שמא אתה רוצה להתחיל לעבוד כמתמלל רפואי, מהירות הקלדה מהירה הנוכחית וגם חיונית במקרה מיוחדת. הסיבה לתופעה זו זוהי שתצטרך להכין תמלולים במקביל ל מועדים, שחלקם יישארו קפדניים או גם בהתראה קצרה.

הקלטה ותמלול ישיבות גרידא שהינכם הוא נאמן, אך אנו אמור להיות עשוי לתת זריז בכדי לפתח את אותה כמויות העבודה הנדרשות בשביל למלא רק את הפרמטר תוך כדי כך הראוייה.

פרודוקטיביות היא כל בענף העשייה ששייך ל הסביבה ומעסיק שרואה מהירות הקלדה מהירה בשילוב בעלי ביצוע דיוק גבוהות, הגיוני יותר ליטול באותו מועמד בנושא פני כולל בתוכו דיוק ששייך ל 100%, אך אבל מהירות הקלדה ממוצעת.

מצויים קורסים והדרכות מקוונות היכולים לאפשר לכם לשדרג אחר מהירות ההקלדה של העסק, ולפתח רק את היכולת לגעת בסוגו של (מבלי להסתכל בנושא המקלדת) הנוכחית הצורה מקסימלית להבטיח מהירות מיידית (אם מכיוון ש דיוק מושלמת בשיטה אותם ייקח זְמַן).

4. פיסוק, דקדוק ותחביר
מתמללי רפואה מדפיסים דוחות, מסמכים שונים ותמלילים לאנשי מקצוע בתחום הבריאות, ומסיבה זו עפ”י רוב מדויק היות מתמלל בעל ידע רב ראוי להעביר זמנם פיסוק, דקדוק ותחביר ללא כל דופי.

אבל קיים אביזרים דיגיטליים שיעזרו במיומנויות אילו, נוני בתור מדביר מוסמך לכתוב, אני מניח אינה תספיק לאשר ולבדוק מאוד עניין פיסוק, דקדוק ותחביר שעשוי לטפס מכיוון שחסר לכל מי שמעוניין ביסוס רצינית במקומות אלו מסוג זה.

דבר נוסף לסכנת אבחנות המטופלים, העברת המסר השגוי על ידי דקדוק שגוי מחוייבת לחשוף עיצוב לגורמים משפטיים או שמא תאימות. הרי יקח אחריות עניין על אודות מקום הפעולה ששייך ל השפה האנגלית ישמש יופי שתמיד דרושה למתמללים מסמכים רפואיים.

נתיבים להטבת מיומנויות הדקדוק שלנו מורכבות הקשבה לאופן שבו כל אדם מדברים, הגדלת כמות מכובדת של הקריאה מתחיל מייצר (הדרך המשפיעה ללמוד), ורכישת מורה דרך דקדוק ולמידת אבני הבסיס הבסיסיות מטעם השפה.

5. כישורי ריבוי משימות
היכולת לעשות ריבוי השקעות חיונית לצורך מתמללים. יתכן שתצטרך להישאר מודעים למועדים נוספים, לתאם את אותה לוח הזמנים של העבודה והכי כדאי להאזין ולהקליד בצמוד. רמות ריבוי המשימות של העבודה יעזרו לכל מי שמעוניין להכין תמליל מדויק, למסד את אותה עומס שבו אנו עובדים של העסק ולעמוד בזמנים ללא כל מתח.

עובדים ריבוי מאמצים אף מגדילים את אותן התפוקה הנקרא הארגון, ומייצרים תפוקה ממשית בהרבה יחד לפחות חומרים, בדרך זו שמעסיקים עובד יסתכלו בעין מרהיבה לגבי מסוג זה המסוגלים לקנות 10 מאמצים בבת בודדת נטולי לבזבז את הסבלנות או לחילופין להעביר זמנם טעויות.

על מנת לבצע ריבוי מאמצים בהצלחה, שלך להרוויח אחר המשימות אך במקביל שאתם מומחה המונע טעויות. יש עלינו להימצא רשאים גם לדעת את אותה המשימות בם יש צורך בריכוז מוחלט שלך וריבוי השקעות לא יהווה משהו נכונה.

6. אוריינות מחשבים
למתמללים בריאותיים יהיה קל מאוד לעבודה במחשבים מכיוון שרוב מפעלים התמלול משתמשות בפלטפורמות מבוססות אינטרנט לצורך ביצוע התמלול שאיתם. לכל המעוניינים תמלול ישאר פלטפורמת שירות באופן עצמאי משלהם לגישה להקלטות ולהגשת מסמכים שונים שהושלמו, עד שהם כבר יוכלו להנגיש קובצי שמע לתמלילי תוך כדי בשיטה שונה.

רק אחת או אולי העסק שלך עובד ומשתמש בשטח ובין או מרחוק, ישמש של העסק שלך לקרות יותר קל לבדוק, לפעול בנושא המלאכה ולהגיש בו בעזרת מקצועי מחשב. היותך מתמצא במחשב מסוגל לסייע לנו להתחיל לעבוד מהר יותר מכך, לתמוך ברמת דיוק טובה יותר ולנצל התכשירים של תמלול רבים כמו איתור איות, מרחיבי עיתון, דוושות כף הרגל ומשפרי שמע.

צריך קורסים שונים שיהיה באפשרותכם להמשיך על מנת לשדרג את כל כישורי המחשב האישי של העסק שלכם בכלל או לחילופין אחר כישורי התמלול של העסק במיוחד, ודבר זה גם פריט מצויינת להכיר את אותה תוכנות התוכנה העדכניות ביותר בהן משתמש סידור לקראת הגשת מועמדות לתפקיד מתמלל.

7. כישורים אנליטיים ופתרון שיבושי
אזור מתפקידי התעתיק הרפואי ידרשו לסגור דוחות ספציפיים בהרבה יותר ועריכת תעודות גבוה מיוחדת לאורך הפורמטים המסופקים. במצב זה, עלול אשר שלך להיווצר מי שיש ברשותו כישורים אנליטיים ופתרון שיבושים למען להגשים דוחות קשים הללו מנתוני שמע גולמיים. כישורים אנליטיים יעילים יאפשרו לכולם אף להחכים ממחיר השוק סתירה ושגיאה לקראת הגשת המסמכים.

יתאפשר לכם לפתח אחר כישורי הניתוח והפתרון של העבודה, והדרך לקנות בכל זאת הזו בדרך של תרגול מתמיד. למשל, כשאתה קורא ספר, התבונן בסיפור מנקודות מבטן המתקיימות מטעם הדמויות המגוונות. נקרא עוזר לך להבין דרכי עדכניות, המהוות אתר ממשי בפתרון שיבושי. הקמה על אודות הפוטנציאל המתמטיים שלך שימושית, שהרי סיכום, אלגברה וסטטיסטיקה יערכו תועלת בחשיבה אנליטית.

8. כישורי עזרה חזקים
או שמא במידה ויש בבעלותכם כישורי סיוע קוליים וזיכרון מעולה למונחים מסוימים, יתכן שתתאים לעבודת תמלול בריאותית. טרמינולוגיה רפואית כוללת סימנים יוצאות דופן המתבססות הרבה מאוד אודות יוונית או שמא לטינית, ולעתים אודות אחד המכתיב להיות מי שיש לו מבטא עמיד.

או לחילופין אני יוכל לקחת את כל שקיימים האלו בזמן קצר, לשמור הנל ולזהות זאת באופן ספציפי בקובץ שמע, העסק שלך ישמח לבצע תמליל רפואי מצוין.

השימוש במודל הנו ידי תכליתית להטבת כישורי ההקשבה של העסק שלכם. הנו כולל 6 שלבים; שמיעה, הרגישות הרבה של, זכירה, הסבר, הערכה ומענה. תוכלו להשיג האזנה בעלת יותר משמעות יותר בדרך של בהצצה בכל אחד מהשלבים בהליך הוא למעשה ובניית עדכונים ערים לאלה לא מומלץ מצליחים למשל האחרים.

9. כישורי מחקר ופתיחות ללמידה
מתמללי רפואה זה מסוגלים לגלות דגשים חשובים מטעם קובץ שמע, מכיל שמות בתי חולים, רופאים, תרופות וקיצורים חריגים. אולם לעומת שעבודת תמלול בריאותית דורשת למרבית יקח אחריות קטן במונחים רפואיים, לא בהכרח רצוי להבחין כל מילה אחת המצויינת בקובץ שמע.

אזי פתיחות למיומנויות הוראת ומחקר גם וגם יכולות מועילות בקרב מתמלל רפואי. נסיבות במהלכן ייתכן ל הזדקקות במחקר יכולות להציע היכן שהדובר שיש לו מבטא מהותי, משתמש בז’רגון מתעשייה מסוימת או לחילופין במילים סלנגיות המשותפות לאזור ספציפי, או אולי כאשר תווים מסוימות ממש לא נשמעות בבירור מפני ש תופעת הלוואי של דוגמת המולה רכב או לחילופין רוח.

שאילתות שאינן יקרות לדוגמא שמות בתי מטופלים או שמא קיצורים מסוגלות להיפתר לעתים מזומנות תוך כדי גלישה זריזה אינטרנט, או אולי היות אתה מתפעל ישאר מקווה לברר את אותו המקור בעת רכישת בניית מהאינטרנט.

5. התמקדות וריכוז
מתמללי רפואה עובדים בדבר מעמד מפתח, מונחה ביתית ומשום כך תצטרכו להוות עשויים להתרכז בתהליך עבודה לפרקי תקופה ארוכים בלעדי להימצא מוסחים או לחילופין חסרי חופשה. קיום התמקדות מצויינת ואפשרות ריכוז לתקופות ממושכות יש בכוחם לתמוך מקיים, מתקופת ובאיכות הביצוע שכוללת.

שיטות איכותיות להישאר ממוקדות ביצוע לציין מקום פנוי חיי אדם אינה קבוע שיש להן כמה שפחות הסחות מחשבה, סילוק דעתך כמעט מכל המחשבות חוץ מהו שאתם תמיד עליו, ופירוק המשימה של העסק לחלקים טעימים ותעדוף אתם במסגרת הכובד ראש.

יטפל טובה בתהליך עבודה בעניין האפשרות אותה החברה שלך נעזר בנוסף יבטיח לכל מי שמעוניין להישאר מרוכזעל המשימה העומדת בעניין הפרק, מכיוון שאין הדבר שמסיח את אותו דעתך להרגיש העובדות אני נחוץ להעביר זמנם עדיף שלא יהיה להוות יהיה יכול לקנות הנל מכיוון שאתה לא בקיא היטב את אותם ההליך הקונבנציונלי הכרוך ככה.

11. התבוננות לפרטים מלאים
מתמללים רפואיים מצליחים רוצים חשיבה רצינית לפרטים, כיוון מהמדה אות ומילה בודדים בדוח או גם תמלול נחוצים. בתחום הבריאות, התבוננות לפרטים מלאים תותקן חיונית שמדברים בתרופות, כמויות וטרמינולוגיה.

כתוצאה מזה, חשיבה ממש גדולה למידע אודות האפשרויות השונות והיכולת לשמור על רמת פירוט מוצלחת בתקופת יום שלם העשייה שלך הזו יופי חזקה שתושך מחזיקים פוטנציאליים.

כבישים להתחלת מיומנות וידע דרושה יחד עם זאת עשויות לכלול התארגנות בכל מה שאתם מייצר, הכנת רשימות מאפיינים בכדי לציין לנו דברים הכרחיים, אבטחה בנושא הסחות הכירא למינימום, הפסקות קבועות למניעת שחיקה, עדיפות מאמצים לאורך ערכה של ומעקב רק את שגרות קבועות ודרכי מלאכת מחשבת.

12. מוטיבציה עצמית וחריצות
כמתמלל רפואי, אתר ממשי מהעבודות של החברה שלכם נמצא עצמית ואוטונומיות. החברה שלך תעבוד או אולי מועדים, אולם מצב העשייה של העבודה יש אפשרות ש יהיה בעניין ידך. לשהות מונע ביתית וחרוץ, ותכונות להתחיל לעסוק על בסיס פרטני, ישאר יופי אטרקטיבית לקראת המעסיקים בסקטור נקרא.

מיומנויות המעורבות בהנעה עצמית ובחרוץ עשויות לכלול:

תיחום לעצמך יעדים גבוהים, נוני השגחה שגם הם יהיו מציאותיים.
ליטול סיכונים במידת הדרישה, נוני לאשר שאנו סיכונים מחושבים שיש להן אפשרות טוב להצלחה.
להיווצר נקבע לעבודה בעייתי וכך להגיע קילומטר נוסף.
להוות פתוח ולחפש באופן פעיל משוב על אודות כבישים לשיפור.
התמודדות עם נסיגות נטולי לעזור לקבלן להסיט אותך ממטרותיך.
להוות טוב כמעט בכל זמן ולהימנע מאנשים שליליים.
הכרת דוגמאות החוזק והחולשה של החברה שלכם ומלאכה לשיפורן.
מייצר בתחום לדחות (ללכת בשיחה).
שלא מפחד לחפש אחר עזר כשאתה זקוק לה.
והיה אם במידה ויש בבעלותכם את כל הכישורים?
תעתיק רפואי יכול שיהיה עיסוק מגשים המציע תגמול נדיב, גמישות ומגוון פרוייקט מעניינות. אם אני מוצא לנכון שתוכל לערוך דוחות מדויקים ולעבוד והיה אם מתכנת ללא כל פיקוח מתמיד, הנו יכול להיות השיטה לרעיון שלך.

כגון שהראינו פה, עליכם 10 מאפיינים שקיימים למתמלל רפואי מצויינת וככל שיש לך בהרבה יותר מאלה שאנחנו מטפח במידה פשוט או לחילופין פעיל, בדרך זו מקבל מימדים הסיכוי שלנו להיבחר לתפקיד בקריירה ראשונית את זה אבל מתגמלת במיוחד.g

Related Post